NOWOCZESNA KUCHNIA – TRADYCYJNA KUCHNIAWszystkie meble wymagają stałej i regularnej konserwacji.

Kuchnia, podobnie jak inne przedmioty życia codziennego, zmieniła w ostatnim czasie swój wygląd. Kiedyś kuchnia składała się głównie z pojedynczych elementów takich jak kredens, kuchenka i zlewozmywak a praca w niej zajmowała większość dnia przy czym składała się głównie z gotowania i sprzątania. Wykonywanie czynności wydłużał brak sąsiadujących powierzchni roboczych i współgrających funkcji.

 

Pojawienie się kuchni w zabudowie zrewolucjonizowało wykonywane w niej czynności.

Dobrze zorganizowane powierzchnie robocze i funkcje sprawiają, że gotowanie zajmuje racjonalną ilość czasu. Dziś kuchnia spełnia nie tylko rolę funkcjonalną a również pomaga budować atmosferę w domu. Kuchnia stała się pomieszczeniem, w którym chcemy czuć się komfortowo dlatego dziś do jej zabudowy stosuje się materiały, które kiedyś stosowane były jedynie w pokojach mieszkalnych.

Materiały, z których budujemy kuchnie dla Państwa zostały specjalnie dostosowane do wymagań tego pomieszczenia, jednak aby na długo zachowały swój urok, jak wszystko, wymagają pielęgnacji. Wskazówki dotyczące pielęgnacji znajdą Państwo w kolejnych artykułach.

Produkujemy meble z materiałów naturalnych jak fornir i drewno oraz meble z nowoczesnych materiałów takich jak: mdf foliowany, mdf foliowany na wysoki połysk i mdf lakierowany z wzornika kolorów RAL.

W naszej ofercie znajdują się zarówno kuchnie o tradycyjnym jak i nowoczesnym wyglądzie. Jednak wszystkie charakteryzować będzie dopasowana do Państwa wymagań funkcjonalność i polepszenie organizacji pracy, dzięki czemu stworzona przez nas dla Państwa kuchnia nie tylko spełni swoje podstawowe zadania, ale również przyczyni się do szeroko rozumianej poprawy jakości życia w Państwa gospodarstwie domowym.