Systemy przesuwne

Oferowane przez nas systemy przesuwne to sprawdzone, funkcjonalne rozwiązania, które cieszą się dużą popularnością. Są one wybierane częściej niż tradycyjne szafy ze względu na walory praktyczne, które pozwalają lepiej zorganizować powierzchnię mieszkalną oszczędzając miejsce w naszym domu.

Poza zaletami praktycznymi dają duże możliwości estetyczne. Projektując drzwi przesuwne na zamówienie dajemy Państwu możliwość wyboru z bardzo szerokiej gamy kolorów i materiałów. Łączenie różnorodnych materiałów na przykład drewna ze szkłem i grafiką nadaje wnętrzu nowoczesny charakter. Dzięki nieograniczonym możliwością w tym zakresie system przesuwny można zawsze idealnie dopasować do wnętrza. W zależności od aranżacji może on być dyskretnie wkomponowany w wystrój pomieszczenia, bądź stanowić w nim wyrazisty akcent.

Proponowane przez nas rozwiązania poza tym, że są praktyczne i piękne, są również trwałe i niezawodne, ponieważ opieramy je na akcesoriach renomowanych firm, które dają na nie dożywotnią gwarancję. Również nasze dotychczasowe doświadczenie w zakresie projektowania, wykonania i montażu sprawia, że systemy przesuwne z naszej firmy są niezawodne a my ciągle poszerzamy grono zadowolonych klientów.

Oferowane przez nas systemy przesuwne znajdą zastosowanie w szafach, garderobach, zabudowach wnęk, meblach biurowych i pokojowych, a także jako alternatywa drzwi tradycyjnych.